MAJÓWKA W BROCZYŃSKIM RAJU 2016

CZEŚĆ !     Majówka, majówka ? I po majówce ! Jak ten czas szybko leci. Za oknem pogoda coraz piękniejsza. Wszystko cudownie rozkwita, bud...

CZEŚĆ !

    Majówka, majówka ? I po majówce ! Jak ten czas szybko leci. Za oknem pogoda coraz piękniejsza. Wszystko cudownie rozkwita, budzi się do życia. Aż ma się chęć na wszystko! Wracając do tematu, co z majówką ? Wolnym czasem ? Czy jakoś wyjątkowo go spędziłam ? Oczywiście, że tak ! Akurat na to wydarzenie czekałam cały rok. Majówka w Broczyńskim raju! Ale co to właściwie jest i dlaczego jest dla mnie tak wyjątkowe ?  Jak już zapewne wiesz bardzo lubię motocykle, jest to moja pasja, więc wydarzenie jest związane właśnie z tym. Nie nie nie, nie jest to zwykłe spotkanie motocyklistów, damskie pogaduszki itp. Jest to istny rozpierdol głowy ! Broczyno IV noc. " Budzę się rano w Broczyńskim raju, i pije Jacka Daniels'a zamiast browarów " Tak wyglądają tam poranki !

    Dobra przechodząc do konkretów. Majówka w tym miejscu polegała głównie na spotkaniu się Stunterów z różnych stron Polski a nawet Europy. Byłe lotnisko kolejny rok z rzędu posłużyło do stuntowych treningów motocyklowych, powiększania swoich umiejętności w tym sporcie, no i przede wszystkim do konkretnego po świrowania na sprzęcie i poznania nowych osób. Jak co roku można tam spotkać światową czołówkę. Miałam okazję oglądać na żywo takie osoby jak Rafał Kanik, Wojciech BEKU Kozioł, Dawid Dudkiewicz - Skazany na Stunt i wiele wiele innych bardzo dobrych Stunterów. Osobiście z podanych wyżej osób poznałam Rafała Kanika, który jest jednym z lepszych riderów w tym sporcie. Pojawiła się również ekipa INFAMOUS TEAM słynąca z odzieży  -Trzeba Zapierdalać, oraz dobrego składu Stunterów i ekipa Killing The Streets. Na prawdę do tej pory nie wierzę, że mogłam to wszystko zobaczyć na własne oczy, poczuć cały klimat imprezy i osobiście poznać takie osoby !

    Całość trwała od 29.04 do 03.05. Każdego dnia było bardzo ciekawie i emocjonująco ! Wieczorne imprezy na pasie, atmosfera z nowo poznanymi ludźmi była bezcenna. Nowo nabyte inspiracje i umiejętności na pewno wiele pomogą w dalszej nauce do tego typu jazdy. Na prawdę polecam każdemu motomaniakowi takie spotkania ! Taki Stunt meeting zapadnie każdemu w głowie na bardzo bardzo długo ( tak jak mi ). Moja najlepsza majówka jaka mogłam przeżyć ! Wspomnienia z tego miejsca nigdy nie pójdą w niepamięć.  Na pewno jeszcze nie raz się tam zjawię.

    A Tobie jak minęła majówka ? Również tak ciekawie jak mnie ? Teraz zostawiam Cię ze zdjęciami z owego wydarzenia. Nie długo ukarze się filmik z naszej perspektywy w Broczyńskim raju. Dodajcie mnie też na snapku aby być ze mną na bieżąco ! Snapchat : darjikas.
     
              Całuję :* D

 
 
 
 
 
 
 
  
  
 
 
 

                                               
                                         Większość zdjęć wykonała koleżanka - Paulina Flak.

ZOBACZ TAKŻE

3 komentarze

 1. Fajne fotki. Podziwiam takich gości wykonujących ewolucje na motorach. świetna sprawa.
  https://czarnypiatek.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że mój chłopak byłby zadowolony, gdybym zabrała go na taką majówkę :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy10.5.16

  Na pewno moja druga połówka by się tam odnalazła :D

  OdpowiedzUsuń