SESJA - PANNA SIENIUĆ, STUDYJNIE III

Hejka. Przyznam, że jestem z siebie bardzo dumna. Moje zdjęcia po raz trzeci, widnieją na głównej stronie portalu Max Models. Dzisiejszy pos...

Hejka. Przyznam, że jestem z siebie bardzo dumna. Moje zdjęcia po raz trzeci, widnieją na głównej stronie portalu Max Models. Dzisiejszy post to kontynuacja sesji zdjęciowej, jaką zrobiłam po raz kolejny u Panny Sieniuć. Fotki zostały rozdzielone na kilka postów, z racji tego, że różniły się tematyką i stylizacją. Dzisiejsze zdjęcia są dość odważne i mogą wywołać pewne kontrowersje, ale uważam, że do odważnych świat należy i warto spróbować pokazać własne atuty. W poprzednim poście (KLIK), możecie zobaczyć rezultaty pierwszych zdjęć jakie uzyskałyśmy. Powiem w skrócie, ja jestem zachwycona wszystkimi. Współpraca z Olą, jest na tyle profesjonalna, że z efektów końcowych jestem zawsze zadowolona. Co tu więcej pisać? Myślę że nic. W takim razie uciekam, życzę miłego oglądania, i do zobaczenia w kolejnym poście. Bajo!

PS. Zapraszam także na moje portfolio Max Models, w którym rownież znajdziecie zdjęcia z innych sesji.

                                                                                                                       Zdjęcia Panna Sieniuć

ZOBACZ TAKŻE

6 komentarze

 1. Nie widze tutaj żadnej kontrowersji tylko piekne kobiece cialo. Nadajace sie idealnie do fotografowania. Piekne zdjęcia:) sama chciałabym miec taka sesje.
  Pozdrawiam i zapraszam paulabiliniewicz.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Efekt jest super, bo wyszło to kobieco i zmysłowo, a przy takich sesjach jest ryzyko tandety :) Też chciałabym zdjęcia w podobnym klimacie :)
  http://nazywamsiemilena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy21.11.16

  4-ka fajna a ogólnie mimika twarzy, masz talent "modelarski" :) Ciekawa sesja - powodzenia w następnych (liczę, że będą) ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Odważnie ale artystycznie! Piękne zdjęcia :) Zapraszam do mnie http://czekolada23.blogspot.com/?m=0

  OdpowiedzUsuń