STAY WITH ME

Pokochaj mnie, i zostań całe życie. Krótkie zdanie, a jak duże ma znacznie. Temat związków, miłości itp, jest dla mnie tematem kontrowers...

Pokochaj mnie, i zostań całe życie. Krótkie zdanie, a jak duże ma znacznie. Temat związków, miłości itp, jest dla mnie tematem kontrowersyjnym. Nie lubię zbytnio mówić ludziom co czuje, jak mi się układa, czy to ten jedyny, czy nie. Po prostu. Jestem kobietą z trudnym charakterem, i ciężko coś ze mnie wyciągnąć. Phi, śmieszne jest w ogóle to, że pisze tutaj publicznie, na temat związku, mojego związku, mimo że nie lubię tego tematu. Ale co mi tam, raz nie zawsze.

Szczerze, po ostatnich wydarzeniach w swoim życiu, stwierdziłam ze kocham tego sukinsyna jeszcze bardziej. Zrozumiałam, że moje życie bez niego straciło by sens. Kocham go nie za zalety, bo kochanie za zalety to nie miłość, ale za to, że jest moim najlepszym kumplem, na którego zawsze mogę liczyć. Za to że jest moim najlepszym przyjacielem, który zawsze szczerze oceni moja sytuację, i z całego serca pomoże. Za to, że jest najlepszym kochankiem, uczuciowym i opiekuńczym partnerem. Za to, że jest moim bratem, przy którym zawsze czuje się bezpiecznie i swobodnie. Bratem, którego tak naprawdę zawsze mi brakowało. I zwyczajnie za to, ze jest moim ukochanym Kitim, który kocha jeść ze mną słodycze i pizzę, w ogromnych ilościach. Za picie milion razy w ciągu dnia wspólnej herbaty. Za wspólne przygotowanie posiłku i spożywanie go. Za dotyk  i objęcia w swoich silnych ramionach, za bezcenne nieprzespane i przegadane o pierdołach noce. Za użeranie się z moim podłym, wrednym charakterem, za cierpliwość i szacunek.. Szczególnie za wiarę we mnie w najtrudniejszych dla mnie chwilach, wdzięczność i docenienie moich najmniejszych starań. Obecność i wsparcie. Za męskie, silne, zbudowane ciało, czysty umysł i piękną bogatą duszę. Mogła bym tak wymieniać godzinami.. Po prostu, zwyczajnie za to ze jest. Pojawił się i ze mną został. Pokazał na czym polega prawdziwa miłość i bezwzględny szacunek.

Pierwszy raz pisałam post, poświęcony mojej sympatii. Każdy z nas ma w sobie coś z egoisty i w mniejszym lub większym stopniu, patrzy na swoje korzyści. Dlatego myślę, że nie warto jeszcze bardziej, rozwijać w sobie tej cechy, tylko doceniać najważniejsze dla nas osoby. Nie ważne, czy to Partner, Partnerka, Mama, Tata, Babcia, Brat, Siostra. Czasem zwykłymi, płynącymi z serca, przepełnionymi miłością słowami, drobnymi czynami możemy wywołać wzruszenie i wiele radości u drugiej osoby. Pamiętaj, dobro zawsze do Ciebie wróci, w podwójnej ilości. Życzę Ci, abyś również znalazł swoją ukochana osobę, w której znajdziesz swojego kumpla, przyjaciela, kochanka, brata i partnera na całe życie. Był szczęśliwy, tak po prostu..


Zdjęcia Unsplash.com 

ZOBACZ TAKŻE

9 komentarze

 1. Ciekawy wpis pełen uczuć. Myślę, że wpis podobał się Twoj drugiej połówce. :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny blog! Obserwuję! :)
  http://beciaem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy28.11.16

  Pięknie napisane :) Nie wiem co się wydarzyło, ale ogólnie chyba pozytywnie się wzmocniło ;) Osobiście polecam "sztukę kompromisów", bo warto czasem ustąpić, czasem pogadać, wytłumaczyć, czasem zapomnieć....
  I tak to w Moim przypadku "grube naście lat" bez choćby 1 kłótni, wielu się dziwi, inni nie wierzą, ale .... Ja wiem, że można, tylko trzeba chcieć ;) Życzę DUŻO miłości ...... (sex też fajny ;) ) ... :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Życie jest pełne niespodzianek... Kto straci - doceni. Tak, zgadzam się w 100% - dobro wraca, ale potrzeba jeszcze troszeczke cierpliwości. Pozdrawiam, przeczytałam Twój post z zaciekawieniem ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam takie wpisy, pełne emocji!
  Oby takich więcej. No i życzę dużo szczęścia i miłości :)
  Pozdrawiam, jestemnatasza.blogspot.com.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak na osobe, która nie lubi gadać o swoim zwiazku to sobie fenomenalnie poradziłaś!
  Śietny wpis :) Widać jak mocno jesteś zakochana i z jakim uczuciem to piszesz :)

  Pozdrawiam :)

  Zapraszam do siebie na najnowszy wpis: http://badz-lepszym-kazdego-dnia.blogspot.com/2016/11/dziaanie-jak-sie-motywowac.html

  OdpowiedzUsuń
 7. świetne zdjęcia :)
  pięknie napisane  http://wa-kowalska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Mój mąż również jest dla mnie wszystkimi tymi osobami. To piękne, jak wiele znaczyć może jedna osoba...

  OdpowiedzUsuń
 9. śliczny tekst, świetne się go czytało :D
  Pozdrawiam Cieplutko i Zapraszam na konkurs <3

  blondbme.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń