Fishnet session - Estera Matras Photography I

 Cześć i czołem! Dziś kolejna dawka sesyjnych zdjęć. Powoli coraz bardziej utwierdzam się w tym, że kocham swoją pasję i będę dążyć do tego...

 Cześć i czołem! Dziś kolejna dawka sesyjnych zdjęć. Powoli coraz bardziej utwierdzam się w tym, że kocham swoją pasję i będę dążyć do tego aby foto modeling był moją pracą. W końcu , trzeba łączyć przyjemne z pożytecznym.
Przechodząc do konkretów. Nie dawno dostałam zaproszenie na sesję w Lubsku do Estery Matras. Spoglądając na jej portfolio, od razu wiedziałam, że zrobimy kawał dobrej roboty. Estera to bardzo piękna, utalentowana i kreatywna dziewczyna! Pomysłów jej nie brak. Bardzo profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy. Mocno się ucieszyłam, ze tak fajna osoba zaproponował mi współpracę. Zdjęcia wyszły mega! Dziś dodaję pierwszą serię zdjęć, także nie martwcie się, będzie więcej postów ze zdjęciami z tej sesji. 
A, i z czystym sumieniem Esterkę mogę polecić każdej osobie, która szuka konkret fotografa i oczekuję mega efektu. Zachęcam do przeglądnięcia Jej Facebooka i portfolio, oraz zapraszam do współpracy z tą wspaniała dziewczyną!

No cóż, nie będę już zanudzać. Miłego oglądania życzę <3

ZOBACZ TAKŻE

7 komentarze

 1. Anonimowy23.2.17

  Skąd stanik? ��

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Magic Box Shop. Ale nie polecam, dostałam nie to zamówienie na które czekałam. Kiedy miało dojść do reklamacji, z Ich strony było tylko wieczne proszenie o cierpliwość do czasu wyjaśnienia spr i nagle cisza.

   Usuń
 2. Jesteś trochę podobna do Rihanny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak ja kocham te Twoje zdjęcia! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zdjęcia! Chętnie bym obejrzała całą sesję, bo to jest pewnie jej fragment :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Sesja Miazga! Aż brak mi słów!

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy25.3.18

  ale jej poslodzilas a ona pewnie nawet slowem sie nie odezwala, wspaniala? przeciez wy sie nawet dobrze nie znacie :) haha

  OdpowiedzUsuń